PR és Marketing asszisztens - Diákmunka

Budapest, Magyarország

Odoo • Kép és szöveg

Közbeszerzési tanácsadással és járműipari fejlesztésekkel foglalkozó vállalatcsoportként keresünk PR és marketing gyakornok munkatársat.

Főbb feladatok

  • Aktív részvétel a marketing stratégiánk kialakításában és végrehajtásában, aminek segítségével tudjuk, hogy honnan hová tartunk;
  • A marketing területért felelős munkájának támogatása, javaslattétel az online tartalmakra és használt eszközökre vonatkozóan, mert szükségünk van a tudásodra és a javaslataidra;
  • Offline marketing tevékenység szervezésében való közreműködés (előadások, bemutatók szervezése, koordinálása), mert nem csak az online eszközöket szeretnénk használni;
  • Weboldalak tartalmának készítése, karbantartása, cikkek megírása (megtanítunk a weboldalunk szerkesztésére);
  • Facebook és LinkedIn social media felületek kezelése, karbantartása, azért, hogy jelentősen növekedjen a vállalkozásaink kiáramlása ezeken a felületeken;
  • Marketing tevékenységek adminisztrációja és éves jelentés készítése annak érdekében, hogy pontosan lássuk az eredményeinket;
  • Hírlevél szerkesztése, kiküldése és nyomon követése, hogy tudjuk milyen tartalmak a legértékesebbek, és folyamatosan bővítsük a hírlevél feliratkozóink számát;
  • Employer brandighez kapcsolódó tevékenységek, mert fontos a munkatársaink véleménye és a pozitív gondolatok cégen belüli terjesztése;
  • Egyszerűbb képszerkesztések (canva), alkalmanként videók egyszerűbb megvágása (camtasia), mivel jelenleg is ezeket a programokat használjuk, és nagyon jó eszközei az online marketingnek;
  • Kapcsolattartás és szervezés a PR marketing területhez tartozó szolgáltatókkal (pl. szövegíró, dizájner, webszerkesztő, videós, rendezvényszervező, stb.), mert szükség van arra, hogy kézben legyenek tartva;
  • Az értékesítési terület támogatása, hiszen elsődleges célunk az új ügyfelek megszerzése;

Elvárások

  • Nagyfokú érdeklődés a marketing szerteágazó területe iránt, mert olyan munkatársra van szükségünk, aki a marketing teljes területe iránt érdeklődik, és nem akarja a tudását egy részterületre korlátozni;
  • Folyamatos fejlődési és tanulási szándék, hiszen e nélkül nem fogunk tudni előrébb lépni, és fejlődni;
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, ami elengedhetetlen ahhoz, hogy sikeres legyél ebben a szakmában;
  • Nagyfokú kreativitás, mert szükségünk van az ötleteidre;
  • Szorgalom, amivel tanulsz és ténylegesen kivitelezed az ötleteket;
  • Nyitottság az új dolgokra, szándék a marketing tevékenység szempontjából releváns új szakterületek megismerésére;
  • Pontos adminisztráció, mivel ez az alapja minden sikeres vállalkozás működésének;
  • Diákszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás annak érdekében, hogy tanulmányaidat is folytathasd a gyakornoki munkád mellett;
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás, mert egyszerűbb online tartalmakat időnként angolul is el kell készíteni;
  • Tényleges felhasználói szintű Microsoft Word és Excel ismeretek (meg fogunk róla győződni), mert az a tapasztalatunk, hogy ez jelentősen növeli a hatékonyságot és az elért eredméyneket;

Amiket előnyként értékelünk

  • Marketing területén végzett tanulmányok (nem előírás a felsőfokú tanulmány);

  • Canva képszerkesztő program felhasználói szintű ismerete;

  • Camtasia videószerkesztő program alapszintű ismerete;

  • Ha a jelentkezésedhez tájékozódsz rólunk. Az érintett 2 vállalkozás: AMS Group Kft. https://ams-group.hu/ és KözbeszGuru Kft. https://www.kozbeszguru.hu/

Amit kínálunk

  • A feladat ellátásához szükséges képzések;

  • Rugalmas foglalkoztatás, ami azt jelenti, hogy segítünk téged abban, hogy az egyetemi tanulmányaidat folytasd, a szükséges vizsgákra felkészülhess;

  • Modern munkavégzési környezet (iroda és vállalatirányítási rendszer használata);

  • A munkád folyamatos nyomon követése;

  • A teljesítményed jutalmazása;

Egyéb információk

  • Munkakezdés: azonnal

  • Munkavégzés helyszíne: Budapest V. kerület, VII. kerület, alkalmanként vidéken

  • Munkaidő: heti 15-20 óra, de megegyezés kérdése, a fő szempont a hasznos munkavégzés

  • Fizetés: megegyezés szerint

  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

  • Foglalkoztatás jellege: Diákmunka

  • Szükséges végzettség: Középiskola

A jelentkezés módja és a kiválasztási folyamat

  1. A "Jelentkezz!" gombra kattintva töltsd ki az állásfelvételi lapot, és csatold az önéletrajzodat, valamint az egyedi, erre a hirdetésre készített motivációs leveledet. A motivációs leveledben részletezd, hogy miért szeretnéd az általunk betöltött munkakört betölteni.
  2.  A hiánytalanul kitöltött és az önéletrajzot, valamint a kérésnek megfelelő motivációs levelet tartalmazó jelentkezéseket ellenőrizzük, hogy megfelel-e az előírásainknak. Amennyiben nem, úgy e-mailen jelezni fogjuk az elutasítás okát is.
  3.  A formai szempontból megfelelő jelentkezőket értesítjük és megkérjük, hogy töltsenek ki egy Thomas - Kilmann tesztet. A teszt kiértékelésének eredményéről minden jelentkezőt tájékoztatunk.
  4. A tesztet követően a sikeres jelentkezőkkel egy személyes interjú kerül megtartásra.
  5. Az interjút sikeresen teljesítő jelentkezőt a cég tulajdonosa is meghallgatja, és ezt követően dönt a kiválaszott kollégáról.

Odoo • Szöveg és kép
A munkakör komplexitása:
Személyes fejlődés:
Változatosság:
Cégcsoport létszáma:

> 40 fő